Francis Cuss, Dyrektor naczelny ds. badań naukowych
Francis Cuss
Dyrektor Naczelny ds. Badań i Rozwoju
Wiadomość od Dyrektora Naczelnego ds. Badań i Rozwoju

Przekształciliśmy BMS w firmę biofarmaceutyczną i jako lider
w tej branży stajemy przed nowymi możliwościami poprawy jakości życia pacjentów, nowych sposobów podawania leków
i nowych nadziei.

Mamy potencjał. Otwierają się nieskończone możliwości.

Od 2002 roku nasze zespoły R&D opracowały wiele specjalistycznych leków, które pomogły pacjentom w walce
z takimi chorobami jak nowotwory złośliwe, poważne choroby psychiczne, HIV/AIDS, przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu B, reumatoidalne zapalenie stawów, choroby serca, czy cukrzyca.

Podczas gdy nadal skupiamy się na wielu z tych chorób, poszerzamy horyzont szukając nowych sposobów leczenia innych, w obszarach, w których ewidentnie potrzebne są leki lepsze od dotychczasowych.

Realizujemy naszą strategię R&D korzystając z naszego dorobku i doświadczania w odkrywaniu i prowadzeniu badań na małych cząsteczkach, jak również z naszej ekspertyzy jeśli chodzi o cząsteczki biologiczne.

W przyszłości zamierzamy skupiać się na budowaniu portfolio innowacyjnych terapii, co poszerza granice badań biomedycznych.

Nasza przyszłość zależy przede wszystkim od ludzi, którzy tu pracują. Każdego dnia, w każdym miejscu na świecie, przychodzimy do pracy oddani naszej misji, którą jest odkrywanie, opracowywanie i dostarczanie innowacyjnych leków, które pomagają pacjentom przezwyciężać poważne choroby. To nasz kompas.